|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Об'єктив Viltrox AF 28mm f/1.8 FE mount (для Sony)
Цей сучасний об'єктив, розроблений для повнокадрових камер. Він забезпечує повну передачу даних EXIF до камери для точної фіксації параметрів зйомки.
Оптична конструкція об'єктива включає 10 лінз, згрупованих у 8 блоків. Для мінімізації аберацій та досягнення високої чіткості зображення, в оптичній схемі застосовано по два асферичні лінзи, лінзи з низькою дисперсією та елементи з високим показником заломлення. Дев'ятипелюсткова діафрагма забезпечує плавне розмиття фону. Для зручного регулювання діафрагми передбачено спеціальне кільце. Об'єктив оснащено системою автофокусування з кроковим двигуном, що гарантує швидке та точне наведення на різкість. Підтримується функція фокусування по очах, що особливо корисно при портретній зйомці. Для оновлення програмного забезпечення Viltrox AF 28mm f/1.8 E має роз'єм USB-C.

Особливості та характеристики
1. Цей об'єктив вирізняється компактністю, невеликою вагою, здатністю забезпечувати високу чіткість зображення та красиве розмиття фону (боке). Він чудово підходить для фотографування краєвидів, нічного неба, міської архітектури та портретів.
2. Повнокадровий об'єктив з широким кутом огляду, розроблений для камер Sony з байонетом E-mount.
3. Поєднання легкості та чудової якості знімків робить цей об'єктив зручним у використанні. Завдяки ефективній системі автофокусування, він стане відмінним вибором для професійних відеографів та відеоблогерів.
4. Об'єктив використовує кроковий двигун STM з гвинтовою передачею, що має просту конструкцію та забезпечує тихе й плавне автофокусування як при фотографуванні, так і під час відеозйомки.
5. Об'єктив FE 28mm F1.8 чудово показує себе при макрозйомці, створюючи м'який ефект боке. Крім зйомки пейзажів і астрофотографії, об'єктив вирізняється мінімальною дистанцією фокусування 0,37 м, що дозволяє отримувати розмиття фону.
6. Кроковий двигун STM забезпечує тиху роботу і мінімізує шум при записі відео.
7. Покращена продуктивність фокусування забезпечує точне та плавне автофокусування.
8. Підтримка автофокусування на очах: об'єктив легко ідентифікує та відстежує об'єкт зйомки.
9 Велика апертура F1.8 забезпечує високу роздільну здатність і м'яке, природне боке.
10. Багатошарове нанопокриття HD зменшує відблиски та ореоли, усуваючи дисперсію, викликану широкою діафрагмою.
11. Оновлення прошивки через інтерфейс micro USB, розташований на байонеті, дозволяє легко покращити функціональність об'єктива.
12. Об'єктив оснащений асферичною лінзою, яка компенсує фазові спотворення, контролюючи напрямок світла.
13. Нова оптична конструкція об'єктива включає 11 елементів у 9 групах, в тому числі 2 асферичні елементи та 3 ED-лінзи з наднизькою дисперсією.
Якщо ви хочете придбати цей об’єктив, тоді саме час звернутися за допомогою в наш інтернет-магазин.









